يک دختر آلماني شيعه شد

اللهم صلي علي محمد و آل محمد و عجل فرجهم و العن اعدائهم
يک دختر آلماني شيعه شد

یک دختر آلماني شيعه شد
یک بانوي تحصيلکرده آلماني که پس از مطالعه کتابي درباره سيدالشهداء(علیه السلام)، شيفته مذهب تشيع شده بود، با حضور در محضر آیت الله روحانی شهادتین را بر زبان جاری ساخت و به دین اسلام علوی پیوست.
يک بانوي تحصيلکرده آلماني که پس از مطالعه کتابي درباره سيدالشهداء(علیه السلام)، شيفته مذهب تشيع شده بود،( یکشنبه 25 فروردین) با حضور در محضر مؤلف کتاب که از مراجع تقليد است، به دين اسلام گرويد.این بانوی آلمانی ابتدا توضیحاتی درباره مطالعاتش در حوزه دین اسلام سخن گفت و سپس آیت الله  سيد محمدصادق روحانی، کلیاتی در مورد اسلام این دین برتر و خاتم برای این بانو ارائه داده و او را به وظیفه خطیری که بعنوان یک زن محقق اگاه ساختند. او سپس شهادتین را بر زبان جاری ساخت و به دین اسلام علوی پیوست.

وی نام زیبای حسنی (Hosna) را برای خود برگزید و البته از کمبود تبلیغات شیعی در آلمان و انگلیس گله مند بود و معتقد بود جوانان زیادی تمایل به آشنایی با دین اسلام دارند اما بیشتر منابع از طریق اهل سنت و ترک های اهل سنت میباشد و منابع شیعی بسیار بسیار کم و کمتر از آن مبلغ آشنا به موضوعات دینی و متناسب با دنیای کنونی.این بانوی تازه مسلمان یکی از دلایل تمایل به اسلام علوی را مطالعه کتاب قیام امام حسین(علیه السلام) نوشته آیت الله روحانی که به انگلیسی ترجمه شده است، اعلام کرد.

سپس آیت الله روحانی یک جلد قرآن با ترجمه انگلیسی را به وي اهدا کرده و به وی سفارش کردند که در مورد اصول دین و بعد فروع دین، تحقیقاتش را ادامه دهد و چنانچه به سؤالات و شبهاتی برخورد از طریق علمای صاحب صلاحیت پیگیر پاسخ باشد تا با دلایل قرآنی ـ روایی و البته عقلانی و استدلالی به آنها پاسخ دهد.
يک دختر آلماني شيعه شد
عایله خانم آمریکایی ، با حجاب شد
مشاور ملک فهد چگونه شیعه شد؟
وهابیت ساخته و پرداخته استکبار است
با حديث منزلت همه را شيعه کنيد

سایت جامع سربازان اسلام
شيعه آلماني

کلمات کليدي : شيعه شدن،دختر آلماني،آلماني،تبليغ شيعه،مستبصر آلماني،شيعه شدن،دختري از آلمان،شيعيان آلمان،شيعه در آلمان،مسلمان آلماني،اسلام در آلمان،شيعيان آلماني،آلمان شيعه،آلمان شيعي،آلمان شيعيان